Identyfikacja wizualna - AdWise
menu

Identyfikacja wizualna B2B

Projektujemy identyfikację wizualną dla firm B2B. Dzięki temu stają się rozpoznawalne, a klienci biznesowi ufają im od pierwszego kontaktu.

Wyróżnij się, dzięki identyfikacji wizualnej, która podkreśli mocne strony Twojej marki i zwiększy zaufanie wśród klientów biznesowych.

Zjedź niżej
i dowiedz się więcej
identyfikacja wizualna

Dlaczego identyfikacja wizualna jest tak ważna?

Identyfikacja wizualna wpływa na to, co potencjalni klienci myślą o Twojej firmie. Kiedy branding jest niespójny lub przestarzały, klienci kojarzą firmę z niską jakością. To dlatego przemyślana identyfikacja wizualna jest podstawowym elementem strategii marketingowej firmy B2B. Obecnie wciąż dość łatwo wyróżnić się w ten sposób.

Dobrze wykonana identyfikacja wizualna może stać się motorem wzrostu Twojej firmy B2B i przyciągnąć nowych klientów. Spójny branding buduje zaufanie, ponieważ już po pierwszym wrażeniu klienci biznesowi wiedzą, czego mogą się spodziewać.

W jaki sposób projektujemy identyfikację wizualną?

W AdWise na co dzień pracujemy z firmami sprzedającymi w modelu B2B. Wiemy, jak pozyskiwać zaufanie klientów biznesowych i w jaki sposób przyciągać ich uwagę. Dlatego nasze identyfikacje wizualne skutecznie wyróżniają firmy B2B na tle konkurencji.

Projektując system identyfikacji wizualnej najpierw zbieramy kluczowe informacje o Twojej firmie. Następnie upewniamy się, że dobrze zanalizowaliśmy sytuację i że dążymy do osiągnięcia tych samych celów. Potem przedstawiamy kilka propozycji kreatywnych i rozwijamy koncepcję, która jest dla Ciebie najlepsza. Na każdym z etapów dążymy do tego, aby nowy branding w jasny i zwięzły sposób przedstawiał mocne strony Twojej marki. Aż do momentu, w którym wszystkie elementy identyfikacji wizualnej będą starannie zaprojektowane, możliwie spójne i czytelne dla potencjalnych klientów.

Dzięki temu, że wszystkie nasze działania marketingowe są skierowane dla firm B2B, dobrze rozumiemy problemy, z którymi na co dzień styka się Twoja firma. A to pozwala nam dokonać najlepszych wyborów podczas tworzenia nowego wizerunku marki.

Jakie usługi oferujemy w zakresie identyfikacji wizualnej?

  • Logo i księga znaku. Specjalizujemy się w projektowaniu logo dla firm B2B, które zwiększa zaufanie wśród potencjalnych klientów.
  • Identyfikacja wizualna. Tworzymy kompleksowy system identyfikacji wizualnej, który zapewnia rozpoznawalność firmom B2B.
  • Elementy identyfikacji wizualnej firmy. Projektujemy symbole firmy, dokumenty handlowe i inne materiały, które wpływają na wizerunek marki B2B.

Zbuduj z nami identyfikację wizualną

Szukasz pomysłu na identyfikację wizualną dla Twojej firmy? Chcesz pozyskać jakościowe leady B2B?

W czasie krótkiej, bezpłatnej konsultacji, porozmawiamy o dotychczasowych działaniach marketingowych i zaproponujemy koncepcje identyfikacji wizualnej, które mogą przynieść rezultaty w Twojej firmie. Jeżeli dojdziesz do wniosku, że mają sens, pomożemy Ci w ich wdrożeniu.

konsultacja

Jak projektujemy identyfikację wizualną dla firm B2B?

01.

Analizujemy Twoją sytuację

Poznajemy Twoją markę, grupę docelową i konkurencję.

02.

Przedstawiamy koncepcje

Tworzymy koncepcje kreatywne i uzyskujemy na ich temat opinię od wszystkich osób zaangażowanych w projekt.

03.

Rozwijamy koncepcję, która okazała się najlepsza

Pracujemy nad tym, aby nowa identyfikacja wizualna była spójna i dostarczała strategicznych informacji o Twojej marce w możliwie najkrótszym czasie.

Co zyskujesz zamawiając projekt identyfikacji wizualnej w AdWise?

Budujesz spójny wizerunek firmy

Odpowiednia identyfikacja wizualna przekaże klientom mocne strony Twojej firmy.

Wartość Twojej marki może wzrosnąć

Potencjalni klienci zaczną kojarzyć Twoją markę z wysokiej jakości usługami i produktami.

Możesz wybrać spośród 3 unikalnych koncepcji kreatywnych

Przedstawiamy pomysły, które okażą się skuteczne w przypadku Twojej firmy.

Polegasz na agencji, która specjalizuje się w obsłudze firm B2B

Korzystasz z naszego doświadczenia współpracy z firmami B2B.

Tworzymy kompleksową identyfikację

Możemy wykonać dla Twojej firmy takie materiały marketingowe, jak księga identyfikacji wizualnej, papier firmowy i inne druki firmowe.

Zbuduj z nami identyfikację wizualną

Szukasz pomysłu na identyfikację wizualną dla Twojej firmy? Chcesz pozyskać jakościowe leady B2B?

W czasie krótkiej, bezpłatnej konsultacji, porozmawiamy o dotychczasowych działaniach marketingowych i zaproponujemy koncepcje identyfikacji wizualnej, które mogą przynieść rezultaty w Twojej firmie. Jeżeli dojdziesz do wniosku, że mają sens, pomożemy Ci w ich wdrożeniu.

konsultacja

Co mówią o nas
nasi klienci?

Skontaktuj się z nami

    Bezpośredni kontakt