Kampanie płatne - AdWise
menu

Kampanie
płatne B2B

Prowadzimy kampanie płatne, które wspierają marketing B2B. Uruchamiamy reklamy w wyszukiwarce i sieci reklamowej Google oraz na Facebooku, LinkedInie, Twitterze i Instagramie.

Zaangażuj potencjalnych klientów za pomocą reklam, które perfekcyjnie pasują do strategii marketingowej Twojej firmy.

Zjedź niżej
i dowiedz się więcej
kampanie płatne

Czy kampanie reklamowe działają w marketingu B2B?

“Kampanie płatne nie działają w naszej branży.” Takie zdanie słyszeliśmy od klientów B2B już wiele razy. Dlaczego wyniki kampanii reklamowych mogą być fatalne? Zazwyczaj powodem jest niedopasowanie przekazu do etapów lejka marketingowego albo publikowanie reklam, które są nieistotne dla odbiorców.

Tymczasem reklamy płatne są świetnym sposobem na generowanie leadów w sektorze B2B. Tylko pod warunkiem, że zostaną prawidłowo przeprowadzone.

Jak realizujemy kampanie płatne?

Uruchamiane przez AdWise reklamy płatne są oparte na danych i stanowią część większej strategii marketingowej. Dzięki temu nasze kampanie są skuteczne, a ich wyniki przewidywalne.

Projektując kampanię płatną w B2B jednym z najważniejszych elementów jest zrozumienie strategii firmy, grupy docelowej oraz jej problemów i wyzwań. Na tej podstawie możemy dopiero dobrać właściwą platformę i odpowiednie grupy odbiorców. Całość przeprowadzamy na podstawie naszych doświadczeń z innych kampanii w B2B.

Drugim elementem jest specyfika procesu zakupu klientów danej firmy. Jeżeli proces zakupu jest długi, planujemy kampanie płatne, które dostosowane są do różnych etapów.

Po ustaleniu podstaw sprawdzamy, jakich słów kluczowych używają potencjalni odbiorcy. W czasie trwania kampanii analizujemy ich reakcje i optymalizujemy działania. Dzięki zaawansowanym technikom remarketingowym segmentujemy odbiorców w taki sposób, aby każdy otrzymał właściwy przekaz, w zależności od podjętego działania. Z grupy docelowej wyłaniamy osoby, które aktywnie szukają Twoich produktów lub usług i w pierwszej kolejności mogą dokonać zakupu. W ten sposób powstaje długoterminowa kampania płatna B2B, która przynosi wymierne rezultaty.

Jakie kampanie płatne możemy zrealizować dla Twojej firmy?

  • Kampanie płatne w wyszukiwarce Google. Włączamy reklamy, które zachęcają potencjalnych klientów do kliknięcia i zwiększają możliwości generowania leadów. Tworzymy m.in. reklamy tekstowe, display, wykorzystujemy również materiały wideo.
  • Kampanie płatne w sieci reklamowej Google. Projektujemy reklamy tekstowe i z obrazem, które są wyświetlane odpowiedniej grupie docelowej we właściwym czasie.
  • Reklamy na Facebooku. Promujemy firmy B2B przy pomocy Facebook Ads tworząc trafne reklamy dla różnych decydentów.
  • Reklamy na LinkedInie, Twitterze i innych mediach społecznościowych. Prowadzimy angażujące kampanie skierowane do osób mających największy wpływ na decyzje zakupowe w firmie.
  • Kampanie wielokanałowe płatne. Wdrażamy wielokanałową strategię reklam zgodną z Twoim lejkiem marketingowym.

Zrealizuj z nami kampanię płatną

Szukasz pomysłu na kampanię płatną w Twojej firmie? Chcesz pozyskać jakościowe leady B2B?

konsultacja

Od czego zaczynamy
realizację kampanii płatnych B2B?

01.

Analizujemy grupę docelową i słowa kluczowe

Najpierw planujemy wszystkie działania. Precyzyjnie dobieramy grupę docelową. Identyfikujemy słowa kluczowe specyficzne dla Twojej branży. Sprawdzamy, w jaki sposób klienci wpisują zapytania do wyszukiwarki szukając Twoich rozwiązań. Następnie dobieramy kanał, na którym kampania będzie miała największą szansę powodzenia i ustalamy cel, jaki ma osiągnąć.

02.

Optymalizujemy kampanię

Badamy efektywność kampanii, aby zmaksymalizować wyniki. Sprawdzamy, czy kampania spełnia swoje cele np. zwiększa ruch, konwersję lub wzmacnia wizerunek eksperta wśród założonej grupy docelowej. A Ty masz stały podgląd do wszystkich raportów i w każdej chwili wiesz, co się dzieje.

03.

Włączamy remarketing

Na podstawie konkretnych działań odbiorców włączamy działania remarketingowe. Dodatkowo sprawdzamy, czy faktycznie używamy właściwych słów i grafik. Dzięki temu w każdej chwili masz pewność, że Twój budżet jest wydawany w najbardziej efektywny sposób.

Co zyskujesz realizując kampanię płatną z AdWise?

Efektywnie wydajesz budżet marketingowy

Reklamy pojawiają się tylko tam, gdzie są Twoi potencjalni klienci biznesowi.

Docierasz do nowych klientów

Generujesz wysokiej jakości leady B2B – możesz trafiać zarówno do małych firm, jak i takich, które zatrudniają powyżej 100 osób.

Przyspieszasz rozwój swojej marki

Zwiększasz ruch na swojej stronie www, przez co rozpoznawalność Twojej marki wzrasta.

Masz wgląd we wszystkie raporty

W każdej chwili możesz monitorować wyniki reklam.

Osiągasz cel reklamowy

Niezależnie od tego, czy wykorzystujesz media społecznościowe, czy Google Ads, Twoja kampania osiągnie założony cel.

Masz pewność, że kampania jest dobrze zaprojektowana

Korzystasz z naszego bogatego doświadczenia w realizowaniu kampanii płatnych dla sektora B2B.

Zrealizuj z nami kampanię płatną

Szukasz pomysłu na kampanię płatną w Twojej firmie? Chcesz pozyskać jakościowe leady B2B?

konsultacja

Co mówią o nas
nasi klienci?

Skontaktuj się z nami

    Bezpośredni kontakt